Vitajte na našej novej webstránke

Úvod Salón krásy

Dovoľte, aby sme Vás privítali v našom salóne krásy  na Palárikovej ulici v Čadci - na pešej zóne. Zastavte sa na chvíľu a doprajte trochu komfortu aj Vašej pleti, vlasom i postave, so zachovaním mladistvého vzhľadu a módnych trendov. Náš profesionálny tím Vám bude pri tom všetkom nápomocný. Doprajte si u nás relax a uvoľnenie tela i mysle, a hlavne vylepšite si svoje sebavedomie. Vaša spokojnosť bude našim úspechom. Nájdete u nás širokú škálu služieb v oblasti kaderníctva, vizáže a líčenia, klasickej i prístrojovej kozmetiky, nechtového dizajnu, tetovania, piercingu, atď.

 

 

 

Kaderníctvo

V našom salóne Vám ponúknu svoje profesionálne služby kaderníčka Katka a kozmetička Daška. Individuálny prístup je ich samozrejmosťou.

 

Pracujeme s profesionálnou vlasovou kozmetikou L`Oréal Professionnel, ktorá je uznávanou luxusnou značkou. Môžete si ju u nás aj zakúpiť.

 

 

 Kozmetika

Ponúkame vizáž a líčenie, svadobný makeup,

premeny a kurzy líčenia. Radi Vám vytvoríme účes aj líčenie na mieru, poradíme aké prípravky sú práve pre Vás najvhodnejšie.

 

Nadštandardnou službou salónu je predlžovanie vlasov rôznymi metódami, s použitím kvalitných slovanských (ruských a ukrajinských) vlasov